Island hopping w El Nido

El Nido
Island Hopping Tour C

Najbardziej spektakularna trasa dla fanów dramatycznych krajobrazów, ukrytych plaż, wapiennych klifów i zatok Bacuit Archipelago.

Cena 1700 PHP / osoba El Nido Island Hopping Tour C
Dodatkowo 400 PHP / osoba Eco tax, jeśli nie był jeszcze opłacony
Napisz do nas o Tour C
7–8 godzin Czas trwania wycieczki
Klify i plaże Matinloc, Secret Beach i Hidden Beach
Secret Beach Ukryte zakątki Bacuit Archipelago
Grupy do 26 osób Klasyczna wycieczka grupowa

El Nido Island Tour C

Sekretne plaże i świątynie klifów

Tour C to najbardziej spektakularna trasa dla fanów dramatycznych krajobrazów i ukrytych zatoczek. Zobacz majestatyczne klify Matinloc, zrelaksuj się na dzikich plażach i odkryj ukryte zakamarki El Nido, takie jak Secret Beach i Hidden Beach.

Ważna informacja o Eco Tax

400 PHP to jednorazowa opłata środowiskowa

Eco tax płaci się tylko przy pierwszej wycieczce island hoppingowej w El Nido. Opłata jest ważna przez 5 dni, więc jeśli masz już ważny eco tax z innej trasy, nie płacisz go ponownie.

Punkty wycieczki

Trasa Tour C

Poniżej znajdziesz miejsca przewidziane na trasie El Nido Island Hopping Tour C.
01

Helicopter Island

Charakterystyczna wyspa o kształcie przypominającym helikopter. Popularny punkt na plażowanie, zdjęcia i pierwszy kontakt z klimatem Tour C.

02

Matinloc Island

Duża wyspa z różnymi plażami i spektakularnymi wapiennymi formacjami. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów tej trasy.

03

Snorkeling spot

Postój na snorkeling w miejscu wybranym przez załogę, zależnie od warunków na morzu i widoczności pod wodą.

04

Secret Beach / Cadlao Lagoon

Secret Beach czasem jest zamieniane na Cadlao Lagoon ze względu na warunki pogodowe, bezpieczeństwo i decyzję załogi. Jeśli trasa obejmuje Cadlao Lagoon, kajak jest dodatkowo płatny na miejscu.

05

Hidden Beach

Ukryta plaża otoczona wapiennymi klifami. Jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na trasie Tour C.

Czas i szczegóły wycieczki

  • Punkt zbiórki:8:45 – biuro
  • Lokalizacja:Dokładny punkt zbiórki / lokalizację biura podajemy w osobnej wiadomości
  • Wypłynięcie:ok. 9:30
  • Czas trwania:7–8 godzin

Cena i co zawiera

Cena wycieczki 1700 PHP / osoba El Nido Island Hopping Tour C
Dodatkowo 400 PHP / osoba Eco tax, jeśli nie był jeszcze opłacony

W cenie zawarte

  • Lunch
  • Lokalny przewodnik

Dodatkowo płatne na miejscu

  • Eco tax – 400 PHP / osoba, jednorazowo przy pierwszej wycieczce, ważny 5 dni
  • Kajak na Cadlao Lagoon – dodatkowo płatny na miejscu, tylko jeśli trasa obejmuje Cadlao Lagoon
Wycieczka odbywa się w grupie do 26 osób

Przed wypłynięciem

Co warto zabrać?

Na Tour C warto przygotować rzeczy na cały dzień na łodzi, plażach, przy klifach i podczas postojów na wyspach. Część sprzętu można wypożyczyć na miejscu.

  • Woda do picia
  • Buty do wody, koniecznie, można wypożyczyć na miejscu
  • Maska i rurka do snorkelingu, można wypożyczyć na miejscu
  • Krem z filtrem
  • Drobne na przekąski
  • Coś do przegryzienia na cały dzień
  • Wodoodporny worek na prywatne rzeczy

Warunki rezerwacji

Polityka anulowania

  • Bezpłatne anulowanie do 24h przed wycieczką
  • W przypadku niestawienia się – pobierana jest pełna opłata
  • Jeśli rano pada deszcz, ale morze jest bezpieczne, wycieczka odbywa się normalnie – nie podlega anulowaniu
  • Wycieczka zostaje anulowana tylko jeśli decyzję podejmuje straż przybrzeżna, Coast Guard

Chcesz sprawdzić dostępność Tour C?

Napisz do nas

Potwierdzimy termin, cenę, dostępność miejsc i podamy dokładny punkt zbiórki w osobnej wiadomości.
Przejdź do kontaktu
× Hidden Beach w El Nido
× Helicopter Island w El Nido
× Matinloc Island w El Nido
× Secret Beach lub Cadlao Lagoon w El Nido
× Snorkeling spot na trasie Tour C w El Nido
Scroll to Top